top of page
IMG_5740_edited.jpg

Online Atölye

Online Dersler Hakkında

Online Dersler ve çalışma şeklimizin nasıl olacı birlikte çalışmak isteyen arkadaşların merak ettiği bir konu bu sebeple dersleri nasıl işlediğimizi kısaca açıklamak istiyorum.

Çalışmalar haftada 2 gün ya da 1gün olmak hafta içi ya da hafta sonu özel ders şeklinde gerçekleşiyor. Ders süresi 60dakika. Dersin anlatım kısmını kayıt ediyor ve tekrar izleyebilmeniz için size özel link oluşturup dersten sonra paylaşıyorum. Konu anlatımı, ödev kontrolü, kaynakça ve ödev listesini size özel oluşturup paylaşıyorum.

Dersimizi Streamyard ile yapıyoruz. (yayın yaptığım program.) Chrome’da hiç bir ek aplikasyon indirmeden çalışıyoruz. Ders öncesi Whatsapp’tan bağlantı için link yolluyorum. Öğrenci bu linki açarak derse geliyor, tablet veya bilgisayarındam izliyor, ders sırasında soru sorabiliyor. Dersi işlediğimiz sırada eş zamanlı olarak size özel bir YouTube kaydı oluşuyor. (Bu kaydı daha sonra sadece siz açabileceksiniz) Ders kaydını dersin ardından whatsapp üzerinden gönderiyorum. Böylece dersi istediğiniz kadar tekrar edebileceksiniz ve ders sırasında bağlantı kötü olduğu için görüntü kaybı olsa bile kayıt 1080p olacak.

Ev çalışmaları ise şu şekilde oluyor : Ödevlerinizi gönderiyor üzerine yorum veya düzeltme alıyorsunuz. Gönderilen ödevin üzerine dijital olarak çiziyorum veya ayrıca çizip size yoluyorum. Tüm ödevler ve ders haberleşmesini whatsapp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

İlk derse başlamadan önce daha önce gerçekleştirdiğiniz çalışmalar varsa belirlediğiniz üniversite hedefi gibi konuları konuşuyor birlikte bir ilk ders zamanı belirliyoruz. Dersten önce gene whatsapp üzerinden size göndereceğim banka hesabına ders ücreti yattıktan sonra başlıyoruz. Ders ücretleri hakkında bilgi için aşağıda yer alan formu doldurarak haberleşiyoruz veya siz dilerseniz +90 546 174 00 07 numaralı telefona whatsapp mesajı atabilirsiniz. Tüm mesajlara 24 saat içerisinde cevap veriyorum.

Başka soruları olan dostlar her zaman mail veya mesaj yolu ile benimle iletişime geçebilirler.

Uzun yaşayın ve parlayın, görüşmek üzere

Gelin Birlikte Çizelim

tüm mesajlara 24 saat içinde cevap veriyorum.

  • Youtube
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Facebook

uzun yaşayın ve parlayın

Çalışma Konuları

Karakalem, çini mürekkebi, suluboya, renkli kalem ve gerçekleştirmek istediğiniz sanat çalışmasında ihtiyacınız olan her türlü malzeme tekniğini size özel oluşturmuş olduğum bir program dahilinde gösteriyorum.

Oran, yerleştirme, ton, plan, perspektif, madde illüzyonu, ışık-gölge, renk anlatımları ile temel kompozisyon teknikleri, imgesel sorular ve sketchbook çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

bottom of page